Zobrazit kategorie

Datacom optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex - rychlé dodání

  • Datacom optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex Kleště lisovací
Cena zboží
170 Kč
Dostupnost produktu
25.09.2020
Doprava na tento produkt
od 49 Kč
Do obchodu » patro.cz

Detail a specifikace

Základní ohmický tester s loopbackem. LED diody indikují propojení vodičů jak na těle testeru tak na loopbacku. Generátor + loopback.; Barva: oranžováVýrobce: DatacomSkladem: 1... Zobrazit celý popis produktu >>>

Datacom optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex Datacom od prodejce patro.cz je pro vás k dispozici za výhodnou cenu 170 Kč.

Podrobné údaje:


- výrobek dodvává Datacom patro.cz
- značení EAN 8592457081470 a eshopové ID 1077259379 produktu
- kategorie a zařazení Kleště lisovací

Podrobnosti, hodnocení, recenze a informace kde koupit tento produkt jsou uvedeny výše či na stránkách e-shopu.

Zakoupíte na:

Lidem se taky líbí i tyto kousky
Kleště lisovací - Načíst více
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte

Další zajímavé zboží

Připomínka

Máte nějaký nápad nebo nám něco chybí? Podělte se o to s námi. Děkujeme

Vaše poznámka
Váš email
Odeslat