Zobrazit kategorie

1000BaseT RJ45 na 1000BaseSX SC Multimode - rychlé dodání

  • 1000BaseT RJ45 na 1000BaseSX  SC Multimode  IT
Cena zboží
2 097 Kč
Dostupnost produktu
10.03.2021
Doprava na tento produkt
od 49 Kč
Do obchodu » patro.cz

Detail a specifikace

Skladem: 1... Zobrazit celý popis produktu >>>

1000BaseT RJ45 na 1000BaseSX SC Multimode od prodejce patro.cz je pro vás k dispozici za výhodnou cenu 2 097 Kč.

Podrobné údaje:


- výrobek dodvává patro.cz
- značení EAN a eshopové ID 1075339803 produktu
- kategorie a zařazení IT

Podrobnosti, hodnocení, recenze a informace kde koupit tento produkt jsou uvedeny výše či na stránkách e-shopu.

Zakoupíte na:

Lidem se taky líbí i tyto kousky
IT - Načíst více
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte

Další zajímavé zboží

Připomínka

Máte nějaký nápad nebo nám něco chybí? Podělte se o to s námi. Děkujeme

Vaše poznámka
Váš email
Odeslat